Eve

MÜSO

MÜSO on väike pereettevõte, mis sai alguse mõned aastad tagasi ja kasvas välja ühest toredast hobist – heegeldamisest. 

Eesti 100 juubeliaasta puhul püstitasime eesmärgi, heegeldada 100 mütsi. Heegeldatud mütsid osutusid kiiresti tuttavate seas äärmiselt populaarseks ja tellimuste arv aina kasvas. Kui esialgu olid klientideks lähimad sõbrad ja tuttavad, siis sõna ägedatest mütsidest levis ja peatselt tundis MÜSO mütside vastu huvi ka laiem ringkond. Nii sai MÜSO hoo sisse ning väikesest hobist kasvas välja pereettevõte MÜSO Style OÜ.

Nimi MÜSO tuleneb sõnadest Minu-Ülilahe-Suvine-Outfit. Ja see kirjeldab tõika, et MÜSO heegeldatud mütsid sobivad ülihästi kandmiseks Eestimaa heitlikus kliimas.

Tänasel päeval pakume ligi 100 erineva värvikombinatsiooniga kevad-suvist mütsi ja sellega kokkusobivat torusalli. Lisaks Eesti inimestele kannavad meie mütse ja torusalle inimesed paljudes teistes Euroopa riikides. MÜSO värvilised mütsid sobivad kõigile – nii naistele, meestele, kui ka lastele. Meile on oluline, et suudame enda klientidele pakkuda laia värvivalikut, et igaüks leiab endale sobiva. Samuti arvestame erisoovidega, mütsi suuruse ja värvide osas. Aastal 2020 lisasime enda tooteperekonda heegeldatud talvemütsid. Meriinovillaga vooderdatud mütsid on väga populaarsed, mis sobivad hästi meie põhjamaise tuulise ilmaga.

EVE

Eve on kolme toreda poja ema ja vahva pisipoisi vanaema ning on laste kasvatamise kõrvalt tegelenud aastaid heegeldamisega.

Eve on MÜSO hing, disainer, värvide võlur ja tootekujundaja. Oma ideed mütsi värvide kombineerimisel ammutab ta looduse värvide mängust. Olgu see siis  päikeseloojang, mäslev meri või hoopis küpsed mustikad raba servas – looduse värvide ilu annab lõputul hulgal inspiratsiooni.

Eve