MÜSO suvemütsid on justkui see puuduolev doos positiivsust Sinu päevas – need on sedavõrd ainulaadsete värvikombinatsioonidega, mida tavapoest kindlasti ei leia. Samuti oleme vaeva näinud mütsi disaini osas, et see ikka kenasti teil pea ümber püsiks. Mütsid on heegeldatud Oeko-tex 100 standardile vastava lõngaga – me näeme vaeva, et meie mütsid vastaksid kõrgetele standarditele ja oleksid teie rõõmsad kaaslased! Mütsid sobivad nii naistele kui ka meestele. Müts sobib suurepäraselt ka kingituseks!

Näitan 1–10 tulemust 74-st

Müts – hall-valge-roosa

55
Läbi aegade on meie klientide jaoks välja kujunenud täielikud lemmikud ning see müts on üks neist! Kas see on sellepärast, et tegu on põneva ombre stiilis üleminekuga või on lihtsalt roosa sedavõrd kaunis värv? Igal juhul on see üks võrratult kaunis ja silmatorkav MÜSO müts!

Müts – hallikassinine-korallroosa

55
Pehmed pastelsed toonid koos hallikassinise aktsendiga - üks MÜSO klientide vaieldamatu lemmik müts!

Müts – hallikassinine-oranž-kollane-hall

55
Sügis on üks värvilisemaid aastaaegu - nii oleme üritanud need kõik kokku panna ühe MÜSO mütsi sisse. Hallikassinine, koos beeži ja oranžiga - täpselt nii, nagu langevad lehed sügisõhtul.

Müts – heleroheline- lilla-kollne

55
Värvid toovad päeva rõõmu ja naeru - miks mitte seda jagada iga vastutuleva inimesega, kes sellise värvikomboga MÜSO mütsi kindlasti pikemalt vaatama jääks.

Müts – heleroheline-pruun-sinine

55
Eestlastele on alati meeldinud pruunikad ja tumedad värvid - meie mõtlesime, mis oleks, kui lisaksime sinna särtsu? See imeline rohelise äärega MÜSO müts on täpselt see, mida me kõik vajaksime iga päev - natuke särtsu!

Müts – heleroheline-roheline-sinine-roosa

55
See MÜSO müts on mõnus kombinatsioon taime- ja samblarohelisest, kuhu on sekka sattunud ka sinakaid ja roosakaid toone!

Müts – heleroheline-sinine-violetne-valge

55
Lõbusate kevadiste värvidega MÜSO müts - mururoheline, koos lilla ja oranzi täiendusega.

Müts – heleroheline-tumeroheline-hall-valge

55
Hall kombineerituna erinevate toonidega on praeguse aja hitt - ja siin on üks neist! Mururoheline mütsi serv koos halli erinevate varjunditega on mõnus värvikooslus, mida kindlasti jäädakse järgi vaatama.

Müts – helesinine-oranž-beez-roosa

55
See MÜSO müts on justkui päikeseloojang - sinine taevas, oma erinevates värvivarjundites, koos päikesekuma toonidega - oranž, roosakas, kollakas.

Müts – helesinine-roosa

55
Laguunsinine koos imekauni lõheroosaga - kas pole mitte jalustrabav kombinatsioon? Ja miks mitte võtta selle mütsi juurde samasugune torusall - topelt vau! on garanteeritud.