MÜSO suvemütsid on justkui see puuduolev doos positiivsust Sinu päevas – need on sedavõrd ainulaadsete värvikombinatsioonidega, mida tavapoest kindlasti ei leia. Samuti oleme vaeva näinud mütsi disaini osas, et see ikka kenasti teil pea ümber püsiks. Mütsid on heegeldatud Oeko-tex 100 standardile vastava lõngaga – me näeme vaeva, et meie mütsid vastaksid kõrgetele standarditele ja oleksid teie rõõmsad kaaslased! Mütsid sobivad nii naistele kui ka meestele. Müts sobib suurepäraselt ka kingituseks!

Näitan 1–10 tulemust 61-st

Müts – hall-valge-roosa

55
Läbi aegade on meie klientide jaoks välja kujunenud täielikud lemmikmütsid ning see on üks neist! Kas see on sellepärast, et tegu on põneva ombre stiilis üleminekuga või on lihtsalt roosa sedavõrd kaunis värv? Igal juhul on see üks võrratult kaunis ja silmatorkav mudel!

Müts – hallikassinine-korallroosa

55
Pehmed pastelsed toonid, koos indigosinisega. Üks MÜSO klientide vaieldamatu lemmik müts!

Müts – hallikassinine-oranž-kollane-hall

55
Sügis on üks värvilisemaid aastaaegu - nii oleme üritanud need kõik kokku panna ühe MÜSO mütsi sisse. Hallikassinine, koos beeži ja oranžiga - täpselt nii, nagu langevad lehed sügisõhtul.

Müts – heleroheline- lilla-kollne

55
MÜSO sai inspiratsiooni samblasest metsast ja asus seda mütsiks looma - tulemus on siin!

Müts – heleroheline-pruun-sinine

55
Eestlastele on alati meeldinud pruunikad ja tumedad värvid - meie mõtlesime, mis oleks, kui lisaksime sinna särtsu? See imeline rohelise äärega MÜSO on täpselt see, mida me kõik vajaksime iga päev - natuke särtsu!

Müts – heleroheline-roheline-sinine-roosa

55
Mõnus kombinatsioon taime- ja samblarohelisest, kuhu on sekka sattunud ka sinakaid ja roosakaid toone!

Müts – heleroheline-sinine-violetne-valge

55
Lõbusate kevadiste värvidega MÜSO - mururoheline, koos lilla ja oranzi täiendusega.

Müts – heleroheline-tumeroheline-hall-valge

55
Hall kombineerituna erinevate toonidega on praeguse aja hitt - ja siin on üks neist! Mururoheline koos halli erinevate varjunditega on mõnus värskendav peavari, mida kindlasti jäädakse järgi vaatama.

Müts – helesinine-oranž-beez-roosa

55
See MÜSO müts on justkui päikeseloojang - sinine taevas, oma erinevates värvivarjundites, koos päikesekuma toonidega - oranž, roosakas, kollakas.

Müts – helesinine-roosa

55
Laguunsinine koos imekauni lõheroosaga - kas pole mitte jalustrabav kombinatsioon? Ja miks mitte võtta sinna juurde samasugune torusall - topelt vau! on garanteeritud.