MÜSO suvemütsid on justkui see puuduolev doos positiivsust Sinu päevas – need on sedavõrd ainulaadsete värvikombinatsioonidega, mida tavapoest kindlasti ei leia. Samuti oleme vaeva näinud mütsi disaini osas, et see ikka kenasti teil pea ümber püsiks. Mütsid on heegeldatud Oeko-tex 100 standardile vastava lõngaga – me näeme vaeva, et meie mütsid vastaksid kõrgetele standarditele ja oleksid teie rõõmsad kaaslased! Mütsid sobivad nii naistele kui ka meestele. Müts sobib suurepäraselt ka kingituseks!

Näitan 1–16 tulemust 57-st

Müts – hall-valge-roosa

55
Läbi aegade on meie klientide jaoks välja kujunenud täielikud lemmikud ning see on üks neist! Kas see on sellepärast, et tegu on põneva ombre stiilis üleminekuga või on lihtsalt roosa sedavõrd kaunis värv? Igal juhul on see üks võrratult kaunis ja silmatorkav mudel!

Müts – heleroheline- lilla-kollne

55
MÜSO sai inspiratsiooni samblasest metsast ja asus seda mütsiks looma - tulemus on siin!

Müts – heleroheline-pruun-sinine

55
Eestlastele on alati meeldinud pruunikad ja tumedad värvid - meie mõtlesime, mis oleks, kui lisaksime sinna särtsu? See imeline rohelise äärega MÜSO on täpselt see, mida me kõik vajaksime iga päev - natuke särtsu!

Müts – heleroheline-roheline-sinine-roosa

55
Mõnus kombinatsioon taime- ja samblarohelisest, kuhu on sekka sattunud ka sinakaid ja roosakaid toone!

Müts – heleroheline-sinine-violetne-valge

55
Lõbusate kevadiste värvidega MÜSO - mururoheline, koos lilla ja oranzi täiendusega.

Müts – heleroheline-tumeroheline-hall-valge

55
Hall kombineerituna erinevate toonidega on praeguse aja hitt - ja siin on üks neist! Mururoheline koos halli erinevate varjunditega on mõnus värskendav peavari, mida kindlasti jäädakse järgi vaatama.

Müts – helesinine-oranž-beez-roosa

55
See MÜSO on justkui päikeseloojang - sinine taevas, oma erinevates värvivarjundites, koos päikesekuma toonidega - oranž, roosakas, kollakas.

Müts – helesinine-roosa

55
Laguunsinine koos imekauni lõheroosaga - kas pole mitte jalustrabav kombinatsioon? Ja miks mitte võtta sinna juurde samasugune torusall - topelt vau! on garanteeritud.

Müts – helesinine-roosa-valge

55
Taevasinine laiema sooniku äärega MÜSO, kannab endas mitmeid roosasid variatsioone ning paistab silma juba kaugele.

Müts – kollane-lilla-roheline-kollane

55
Tibu-tibu, ära näita! See õrn kollane MÜSO otsib oma julget ja kaunist kandjat, et teha nii enda kui vastutulijate päev veelgi rõõmsamaks ning päikselisemaks.

Müts – kollane-oranž-roheline

55
Kui peaks lõunamaistele rütmidele panema värvid külge, siis just see kollase-oranzi kirju müts tuleks silme ette. Särav, kirgas ja kaunis!

Müts – kollane-roosa-oranž-roheline

55
Selles MÜSO mütsis on esindatud kõik imelised vikerkaare värvid - kaunis päikesekollane toob kandja ilu välja ning pakub kõrvalolijatele kindlasti sama palju huvi

Müts – kollane-roosa-sinine

55
Lõbus kollane MÜSO, mis sobib ideaalselt juba varakevadel, et päikest välja meelitama hakata.

Müts – korallipunane-beež-sinine-valge

55
Üks meie lemmiktoone on korallipunane ja sinine ning me püüame neid igal võimalikul juhul kombineerida. See on üks imeline näide, kuidas sellised erksamad ja samas mahedamad toonid koos hästi toimivad.

Müts – lavendel-oliiviroheline-kollane

55
Roosa koos oliivirohelisega on meie silmis kaunis ja lustlik kombinatsioon - kellel saaks olla halb tuju, kui selline võrratu MÜSO peas?

Müts – leheroheline-mündisinine-lilla-valge

55
Salatiroheline meenutab meile suvist rohetavat muru, kuhu on sekka eksinud imelised lillad iirised... just nii suvine see MÜSO ongi!