MÜSO heegeldatud torusall on suurepärane aksessuaar meie põhjamaises kliimas. Lisaks suurele värvivalikule, hoiab meie torusall Sinu kaela soojas ning kvaliteetne Oeko-tex 100 standardiga lõng tagab selle, et kui Sul ka peaks hakkama palav, hingab materjal kaasa. Võrratu komplekt koos MÜSO suvemütsiga.

Näitan kõiki 6 tulemust

Torusall – kollane-roosa-sinine

43
Lõbus kollane MÜSO, mis sobib ideaalselt juba varakevadel, et päikest välja meelitama hakata. Ei, kui aus olla, siis sobib see igal aastaajal - eriti veel pimedal sügisel, kui hing nii väga värve ihkab näha!

Torusall – punane-hall-valge

43
Kirgas punane, koos mitme erineva halli värvivarjundiga MÜSO sall.

Torusall – punane-valge-sinine-hall

43
Üha sagedamini näeb looduses oranzi varjundeid - võtame kasvõi sügisel langevad lehed! Paneme juurde taevahalli või laguunsinise - tekibki selline võluv kombinatsioon, mis meenutab, et pärast sügist saabub ühel hetkel ka kevad! Sellistest mõtetest sai inspiratsiooni selline MÜSO sall.

Torusall – sinine-pruun-helesinine-beež

43
Milline imeline MÜSO sall, kus on kombineeritud nii rukkilille kui ka laguunsinine. Sekka ka lehepruuni, mis harmoneerub kahe sinise vahel imeliselt.

Torusall – sinine-rohekas-lilla

43
Nii, nagu tulevad sügisel loodusesse palju erinevaid tumedaid toone, on need esindatud ka siin MÜSO sallis - natuke sinakat, natuke lillat, natuke rohelist.

Torusall – tumesinine-heleroheline-oranž

43
See sall on justkui pilguheit sügispäevale, mil päikesekiirte varjus langevad kirjuks värvunud lehed - ning see kõik on salliks kokku pandud.